Domácí léky pro svalové relaxanci

Levandule

Pevné svaly mohou být způsobeny mnoha různými faktory, včetně zranění a stresu. Když jsou svaly těsné, je váš každodenní život obtížný a bolestivý. Zatímco existuje několik farmaceutických svalových relaxancií, jako je Valium nebo Soma, můžete se také podívat na přírodní domácí prostředky k léčbě tohoto problému. Existuje mnoho různých bylin, které mohou pomoci při relaxaci svalů, které mohou být vloženy do jídla nebo umístěny přímo na postižené místo.

Výživa

Lavender byl používán po staletí jako důležitý, éterický olej, který pomáhá relaxovat svaly. Má vlastnosti, které pomáhají uklidnit tělo a snižovat stres, čímž snižují svalové napětí. Vyzkoušejte třepení levandulového oleje přímo na chrámy a poté se na několik minut zcela uvolní, pocit klidu, který se ucítí, pomůže zmírnit bolest. Můžete také přidat levandulový olej do teplé lázně. Teplá voda ohřívá svaly, zvyšuje tok krve, levandule napomáhá uvolnění napětí a pomáhá teplé vodě dělat svou práci.

Bylinné prostředky

Výživa hraje obrovskou úlohu v schopnosti těla odvrátit svalovou bolest. Jakmile sval začne kontrahovat, tělo tráví čas a prostředky, které se snaží vyléčit. Přidáním vitamínů a minerálů do stravy můžete pomoci tělu doplnit živiny, které používá, aby se sám uzdravil. Ujistěte se, že dostanete nejméně 1000 mg vápníku a hořčíku denně. Dalšími vitamíny, které byste měli zahrnovat, abyste pomohli při svalové bolesti a ztuhlosti, jsou vitamin C (který působí jako antioxidant a pomáhá udržovat toxiny v těle) a draslík, což je důležité pro vývoj svalů. Pít dostatek vody, abyste se ujistili, že tělo funguje správně a vyplachuje další toxiny.

Existuje litanina bylin, která může pomoci při svalové relaxaci a úlevě od bolesti. Valerij je bylinka, která působí jako protizánětlivé a svalové relaxanty a může vám také pomoci uvolnit se a spát. Výhody heřmánku jsou dlouho známé jako relaxant. Pro úlevu od bolesti zkuste koňský kůň, bílou vřesu nebo přesličku. Jedním řešením, které nemusí být tak běžné jako jiné, je použití kajenského pepře, a pokud se použije jako obkladačku, pepř bude pracovat na snížení lokální bolesti.