Přísady v prelief

Přehled

Přípravek Prelief je přípravek, který nepoužívá léky na snížení bolesti žáhy a podráždění kyselin v žaludku. Místo toho, aby se kyselina vyloučila v žaludku, přípravek Prelief působí tím, že kyselinu přímo redukuje v potravinách, takže kyselinu v žaludku nedotkne. Při každém jídle se užívají dvě tablety, které lze zakoupit v obchodech s potravinami a drogami. Pokud se u Vás objeví pálení žáhy nebo porucha trávení, obraťte se na svého lékaře nebo poskytovatele zdravotní péče předtím, než začnete přípravek Prelief užívat, zejména pokud užíváte jiné léky na předpis.

Vápník

Jedna tableta přípravku Prelief obsahuje 130 mg vápníku. Při plné dávce dvou tablet se užívá 26 procent denní doporučené hodnoty vápníku. Vápník je používán k neutralizaci kyselosti a z tohoto důvodu je často primární složkou antacid. Pomáhá zmírnit příznaky pálení žáhy a zažívacího traktu. Mezi vedlejší účinky vápníku patří žaludeční potíže, zácpa, sucho v ústech a ztráta chuti k jídlu. Je důležité vyvarovat se užívání doplňků železa během dvou hodin před nebo po podání přípravku Prelief, aby nedošlo k úplné absorpci obou minerálů.

Fosfor

Prelief obsahuje 10% doporučené denní hodnoty fosforu v každé tabletě. Každá plná dávka obsahuje 200 mg. Fosfor také působí jako antacida, pracuje s vápníkem k léčbě a pomáhá předcházet pálení žáhy a kyselé poruchy trávení. Fosforové vedlejší účinky jsou vzácné, ale mohou zahrnovat zmatek, svalové křeče, úzkost a zhoršení tělesné hmotnosti.

Stearát hořečnatý

Stearát hořečnatý je složka používaná v mnoha vitamínových a doplňkových produktech. Pomáhá ingrediencím v produktu udržovat si konzistenci po výrobě. Také pomáhá udržovat přísady, aby se držely na strojích používaných k výrobě doplňků. Tato přísada je čistě pro výrobní proces a zachovává kvalitu výrobku.