Domácí léky na proplachování ledvin

Přehled

Existuje několik důvodů, proč hledat léčbu ledvin flush pomocí domácí opravné prostředky. Nejčastějším důvodem jsou lidé, kteří jsou náchylní k ledvinám a chtějí pomoci rozpustit a odstranit je z jejich systémů, ale bakteriální infekce a buňky toxinů mohou také vést k onemocnění ledvin, močového měchýře nebo močových cest. Není překvapivé, že většina léků proti záškrtu ledvin obsahuje čiré kapaliny. Podívejte se na svého lékaře na první známky ledvinových kamenů nebo problémů s ledvinami a neprovádějte žádnou domácí léčbu bez vyhledání lékařské pomoci.

Voda

Nejvíce zřejmá metoda výplachu ledvin zůstane pít šest až osm osm oz. Sklenice vody každý den. Nejen, že voda pomůže zbavit se ledvin sloučenin, které by mohly vést k ledvinám nebo dnu, ale pomáhá předcházet vážným poškozením ledvin, které se týká svalového vlákna vstupujícího do krevního oběhu, uvádí MedlinePlus. Tento stav je často důsledkem toho, že po namáhavém cvičení není následována hydratace. Pitná voda propláchne svalové vlákno z ledvin.

Limonáda

Lemonáda je někdy zmíněna jako domácí lék, který pomáhá propláchnout ledviny. Podle Lékařů pro lidi – syndikované sloupce věnované domácím lékům, limonáda funguje částečně, protože tekutiny obecně pomáhají vyplavit ledviny, stejně jako při čisté vodě. Navíc citronová šťáva obsahuje citrát, který pomáhá snížit rychlost tvorby ledvinových kamenů. Chcete-li skutečně využít limonádu jako ledviny, zapřičte se, že budete denně vypít alespoň jeden litr limonády s nízkým obsahem cukru nebo neslazené limonády.

Bylinný čaj pro prevenci kamenů

Vyplachování systému přebytečné kyseliny močové může zabránit tvorbě kamínů kyseliny močové. Kniha Kathi Keville “Byliny pro zdraví a léčení” poskytuje čaj s ledvinami, který pomáhá tělu odstranit přebytečnou kyselinu močovou. Mnoho sušených bylin může být divoký nebo v obchodě se zdravou výživou. K přípravě čaje přidejte 2 lžičky kořene hortenzie a 1 lžičku každé divoké jamky a křečové kůry na 1 a 12 frakcí; Přiveďte k varu, poté zahřejte a nechte 15 minut vařit. Odstraňte z tepla a přidejte 1 lžičku Joe Pye plevel a frac12; polévku z kukuřičného hedvábí, plantain a řebříčku. Prudce stočte 20 minut před natažením rostlin a vyhrazením infuze. Chill směs a pít až čtyři šálky denně.

Bylinný čaj pro všeobecné zdraví ledvin

Pro základní splachování ledvin a celého močového ústrojí navrhuje Keville nápoj vyrobený z infuze každé ovesné slámy, lístků z kopřivy, růžových boků a kořenu pampelišky, spolu s kořenem marshmallow a semenem feniklu. Přidejte do zásobní nádoby 1 litr vody, ponechte asi 5 minut vařit a vyjměte z tepla. Nechte bylinky strhnout ve vodě po dobu 30 minut, napněte bylinky a zchlaďte infuzenou tekutinu. Vypijte denně až dva šálky.

V “Green Witch Herbal” autorka Barbara Griggsová doporučuje alkalický zeleninový vývar na potlačování nadměrné kyselosti v těle. Postupujte podle standardního receptu broth, ale vyrobte výhradně z alkalické zeleniny, jako je celer, mrkev, špenát, petržel a rajčata. Naplňte kapalinu a jednou nebo dvakrát denně podávejte číry vývar.

Alkalický zeleninový vývar