Domácí prostředky pro akné na pažích

Komfrey

Ačkoli akné je nejčastěji spojováno s obličejovými vadami, ramena jsou obzvláště citlivá na tento běžný kožní problém. Příčiny pálení akné, jako přebytečný olej, ucpané póry a bakterie nahromaděné, jsou podobné akné v obličeji. Nicméně, dodatečné spouštěče, včetně těsného oblečení, zpocené oblečení a dlouhé vlasy mohou také přispět k stavu. Zatímco existuje jen malý nebo žádný vědecký výzkum nebo klinická analýza na podporu tvrzení o účinnosti lidové medicíny při léčbě akné paže, po konzultaci s dermatolistou mohou domácí opatření opravňovat.

Kalendula

Comfrey, běžná rostlina ve volné přírodě, urychluje hojení ran a řezů. Nazývá se knitbone domorodými Američany, rostlina má pověst pro léčení modřiny, jizvy, akné, vaří a zlomené kosti, podle knihy “indická herbalogie severní Ameriky.” Jako lidový lék na akné na pažích, kostička funguje jako ztuhlý a pomáhá vyschnout hnisy naplněné léze. Kromě toho obsahuje alantoin, buňkový proliferátor, který napomáhá při opravě poškozené kožní tkáně a kyseliny rosmarové, protizánětlivého činidla. Vytvořte obklad s čerstvými nebo sušenými květy. Rozemletí listy na malé kousky a dusíme je v malém množství vody po dobu dvou minut. Aplikujte teplou obrubu přímo na rameno akné dvakrát denně. Nepoužívejte ho na rozbitou kůži a doporučujeme, aby klinická analýza bylin na použití akné nebyla úplná.

Zubní pasta

Kalendula, jinak známá jako měsíček, má reputaci jako jednu z nejuniverzálnějších bylin v alternativní medicíně. Zvláště oslavovaný pro svou účinnost jako blokátor vady, okvětní lístky neplodné květy poskytují cenné výsledky, když se používají jako protizánětlivé činidla pro červené a zduřené pupínky. Přestože je zapotřebí dalšího výzkumu, antiseptické a silné léčebné síly v petálech mohou také pomoci při prevenci infekce a urychlení opravy kožních tkání podle knihy “DK Encyklopedie zdravé výživy rostlinné medicíny”. K výrobě krému získáme emulgátor vosku a Glycerin v obchodě se zdravou výživou. 150 g vosku v dvojitém kotli. Přidejte 70 g glycerinu, 80 ml vody a 30 g vysušených okvětních plátků měsíčku. Mícháme a troubíme tři hodiny. Namíchejte směs přes muslimskou látku. Neustále míchávejte, dokud se neochladí a nezastaví. Použijte malý nůž, vložte do krve tmavé sklo a nechte ochladit. Aplikujte krém přímo na plicní akné dvakrát denně. Poraďte se s lékařem dříve, než začnete používat nealkoholový krém a jakýkoliv jiný domácí přípravek na akné.

Podívejte se na to, aby vaše koupelnová skříňka nebyla jednoduchá a praktická. Bílá zubní pasta zabraňuje zánětu a má tendenci uschnout pupeny. Na postižené oblasti naneste malé množství a nechte ji sušit po dobu 30 minut. Opláchněte teplou vodou. AcneHome.com doporučuje použití zubní pasty s nízkým obsahem fluoridu pro dosažení nejlepších výsledků. Nepoužívejte na příliš suchou pokožku.