Jak se provádí piercing bradavky?

Před Piercingem

Když poprvé vstoupíte do piercingu, aby vaše bradavky byly propíchnuty, budete požádáni o poskytnutí identifikace, která ověří váš věk. Budete také požádáni, abyste vyplnili standardní papíry, které obsahují základní kontaktní informace a formuláře souhlasu. Dále, váš piercing umělec vám ukáže šperky můžete si vybrat. Jakmile do piercingové židle odeberete oděvy, které pokrývají vaše prsa, zatímco váš piercingový umělec připraví zařízení. Ujistěte se, že jste viděli sterilní jehlu a šperky před tím, než zajistíte vaši bezpečnost.

Pronikavý

Váš piercingový umělec použije inkoust k označení dvou teček na každé straně obou bradavek. Ty budou sloužit jako vodítka, která zajistí, že vaše piercingy budou vloženy do správných úhlů. Někteří piercing umělci aplikují lidokain na vaše bradavky v bodě minimalizovat vaše bolest, ale mnoho ne. Lidokain se dodává v topických krémách a injekcích. Dále, váš piercer dekontaminuje pokožku sterilním roztokem, jako je betadin, který pomáhá předcházet infekci. Použije svorky, aby vytáhl pokožku. Zvláštní jehla nebo kanyla se vloží přes první vsuvku na inkoustové tečky.

Šperky

Kanyla má speciální špičku, která se připojí k šperkům. Váš piercer přiloží šperky na konec kanyly a pak vytáhne kanylu a šperky zpět do bradavky. Piercer odstraní šperky z jehly a buď našroubujte příslušné konce na čepelky nebo použijte kleště, abyste zavřeli obruč. Tento proces se opakuje na opakovaném bradavce. Je obvyklé, že vám bradavka krvácí malé množství, protože kanyla přerušuje pokožku nebo přivádí klenoty bradavkou. V tomto okamžiku je váš piercing úplný. Posledním krokem je získání vzdělání o následné péči, aby se zabránilo infekci a umožněte, aby se vaše piercing léčit správně.