Nejlépe hodnocené produkty péče o pleť

Aubrey Organics Natural Sun SPF 20 Nepodceněné opalovací krémy

Některé produkty péče o pleť mohou obsahovat dráždivé vonné látky, barviva a další syntetické chemické přísady, které mohou zhoršit pokožku a poškodit kožní buňky. Z těchto důvodů si můžete vybrat produkt péče o pleť s přírodními organickými přísadami. Ale ne všechny ekologické produkty jsou shodné. Pro nejlepší přínos pro Vaši pokožku si vyberte péči o pleť vybranou odborníky na krásu a péči o pleť, které patří k nejlepším ve svých kategoriích.

Nude Skin Cleansing Milk

Přírodní opalovací krém Aubrey Organics má hladkou, lehkou strukturu a má “ideální” hodnocení SPF, tvrdí expertka péče o pleť Paula Begounová. Ochrana proti slunečnímu záření pochází z výroby oxidu titaničitého. Je také formulován s certifikovanými organickými produkty, jako je olej Rosa Mosqueta a rostlinné kondicionéry pokožky, jako je certifikovaná organická aloe vera.

Evan Healy Modrý denní hydratační krém

Kožní čisticí přípravek Nude Skin byla označena za nejlepší produkt péče o pleť v roce 2009 od editorů krásy časopisu InStyle, který miloval, že účinně čistí a vyživuje povrch pokožky bez spoléhání na sulfáty nebo syntetické parabeny. Organické přísady zahrnují aloe vera a vyrábí se bez běžné chemikálie pro péči o pleť, jako je silikon, propylenglykol nebo ftaláty. Dokonce i obal je prospěšný, je vyroben ze 100% recyklovaného plastu po spotřebnících.

Sólo Dakar Triple Action Organic Scrub

Organická pleťová hydratační látka Evan Healy pochází od editorů krásy magazínu “Elle” jako nejvyšší způsob péče o pokožku bez “chemikálií, konzervačních látek a toxinů”. Líbilo se jim zklidňující organické bylinné extrakty, jako je zelený čaj a levandule bohatý na antioxidant, což je ideální pro citlivou pleť. Mezi další příznivé složky patří hydratační olej z avokáda a extracel z přesličky.

Péče o Stellu McCartneyovou Purifikační pěnící čistící přípravek

Kožní drť Sonya Dakar je vyráběna s organickými pokožkou-zjasňujícími granulemi získanými z lnu a mořské soli. Redaktoři časopisu InStyle doporučují křovinu jako způsob, jak zvýšit zářivost pokožky, což naznačuje, že ji používáte dvakrát týdně pro rovnoměrnější pleť. Další příznivé organické přísady zahrnují hydratační lněný olej, extrakt z listů zeleného čaje a extrakt z jablečného ovoce.

Sóla McCartneyová pěnivá čisticí pleťová voda byla označena jako nejlepší čisticí prostředek na tvář pro citlivou pleť časopisem Real Simple. Je vyroben z certifikovaných organických bylinných extraktů, jako je přeslička a extrakt z hlohu, které jsou přirozeně bohaté na antioxidanty, které snižují poškození. Celá produktová řada Care je také vhodná pro zvířata, přičemž výrobce netestuje na zvířatech žádný ze svých výrobků péče o pleť.