Korejské hubnutí tipy

Méně maso, více ryb

Pokud jde o dietu a hubnutí, může každý odborník, odborník na výživu a lékaři vyjádřit své názory na nejlepší způsob, jak zbavit libry a žít zdravější život. Ale zdá se, jako by se zdálo, že některé kultury bez námahy zůstávají fit a zdravé, aniž by se vymykaly strachy nebo deprivace. Chcete-li zhubnout a stát se zdravější, po tradiční korejské stravě může být tajemstvím skutečného zdravého života bez hype.

Jíst zeleninu

Hodně z korejské stravy se zaměřuje na ryby, které jsou snadno dostupné a místně ulovené. A co víc, korejská strava se neotáčí kolem červeného masa, jako mnoho severoamerických jídel. Ryba je doplněk jídla a je plná omega-3 mastných kyselin. Ryby jsou pro potraviny s vysokým obsahem živin, s nízkým účinkem, poznámky “Korejská dieta” od Rosemary Ferraro. Přidáním nízkorutrové ryby do vaší stravy můžete jíst méně kalorií, zatímco budete spokojeni s větší ztrátou hmotnosti. Léčba jiného masa jako boku nebo metody k aromatizaci jídla spíše než jako účel celého jídla může pomoci snížit příjem tuku.

Zůstaňte aktivní

Zelenina a rýže tvoří přibližně 70 procent korejské stravy, píše Cecilia H. Leeová autorka BeachBody.com. Namísto soustředění se na tuky a bílkoviny, Korejci se zaměřují na zeleninu, nudle a čerstvé potraviny. Korejci jedí kimchi, nakládanou zeleninu, téměř v každém jídle jako koření. Časopis “Zdraví” označil kimchi za jednu z nejzdravějších potravin na světě. Pomáhá vám naplňovat vitamíny A a C, zatímco čerstvá hnědá rýže a nudle jsou neředěné zdroje sacharidů, které se v těle rychle metabolizují. Při výběru stravy s vysokým obsahem zeleniny, celých zrn a příležitostně chudého masa a Tuky, můžete vidět drastickou změnu v tom, jak vypadáte a cítíte ve srovnání s tím, kdy jedete tradiční severoamerickou dietu.

V Severní Americe je snadné spoléhat se na televizi a počítače pro zábavu. Ale v Koreji je podle časopisu “Asiance” turistika národní zábavou. Jižní a Severní Korea jsou velmi hornaté, což je ideální pro pěší turistiku a horolezectví. Tím, že zůstane aktivní, korejští lidé zůstávají štíhlá a zdravá. Většina měst Jižní Koreje nabízí městskou dopravu a mnoho míst je v docházkové vzdálenosti. Tím, že se rozhodnou jít pěšky, jezdit na kolech nebo najít veřejnou transpiraci, Korejci používají své tělo jako svůj hlavní způsob přepravy, vylučují kalorie a tuky s každým krokem.