Seznam cvičebních strojů

Přehled

Cvičné stroje a zařízení se prodávají v rekordních počtech. Podle členství ConsumerReports.org členství v posilovnách klesla od roku 2006 a prodej domácího fitness zařízení roste. Zařízení je dodáváno ve všech cenových rozmezích, podle odolnosti a vlastností. Při výběru cvičebních strojů a zařízení jsou dva aspekty. Prvním je aerobní přínos, který pomáhá kardiovaskulárnímu systému. Druhou možností je síla a trénink svalů. Veškeré vybavení, které vidíte v tělocvičně, lze zakoupit pro použití v domácnosti.

běžecký pás

Nejoblíbenější z cvičebních strojů, běžecké pásy představují více než polovinu trhu s domácími cvičebními zařízeními. Dvě nejlepší cvičení pro kardiovaskulární a respirační systémy běží a chodí. Většina treadmillů vám umožní zvolit sklon a rychlost pro vaše tréninkové účely. Při výběru běžeckého trenažéru vyberte jeden s pásem, který je dostatečně široký, aby pohodlně chodil po něm bez náhodného vyklouznutí ze strany. Některé ze špičkových treadmillů mají srdeční monitory, držáky na nápoje, stereo a televizory.

Eliptický stroj

Eliptický cvičební stroj je užitečný pro osoby s problémy s kloubem nebo kostí, které nemohou zvládnout velký dopad. Vedle vynikajícího kardiovaskulárního cvičení pomáhají při vývoji rovnováhy. Eliptické stroje se pohybují dopředu a dozadu a vytvářejí různé pohyby, které dodávají svalům další cvičení. To je výhoda, kterou eliptický stroj má nad běhounem, podle Christiny Geithnerové, profesorky vědy o cvičení u univerzity Gozaga ve Spokane ve Washingtonu.

Stacionární kolo

Existují dva druhy stacionárních jízdních kol – tradiční a ležérní kola. Tradiční stacionární kolo je spíše jako běžný jízdní kolo a lépe funguje svaly gluteusů, protože existuje více rozšíření kyčle. Lidé, kteří mají problémy s chrbtem, mohou mít větší užitek z ležérního kola, protože nabízejí zpětnou podporu. Oba poskytují vynikající kardiovaskulární cvičení.

Kompletní domácí gynekologický systém All-in-One

Pro lidi, kteří chtějí mít kompletní tělocvičnu, ale mají omezený prostor ve svých domovech, může být odpověď na domácí tělocvičnu vše-v-jednom. Dobrý člověk by měl mít alespoň jeden cvičení pro každou část těla. Jsou ideální pro lidi, kteří se vážně zabývají budováním svalového a hmotnostního tréninku.

Veslové stroje jsou navrženy pro kombinaci kardiovaskulárních a silových budov. Poskytují cvičení s nízkým nárazem pro celé tělo. Tento stroj se snadno naučí, jak používat ve všech úrovních fitness. Správně provedené budou mít prospěch všechny hlavní svaly.

Veslovací stroj