Seznam jednoduchých nápadů na večeři pro děti

Skillet Lasagna

Pokud jste rodič, který je zodpovědný za večeři každou noc, víte, jak může být proces časově náročný. Získat své děti, aby skutečně jíst to, co jste připravili, může být spíše problémem, zvláště pokud máte vybíravý jedlík. Pokud jste časově náročné a potřebujete nějaké rychlé nápady na večeři, existuje řada receptů, které děti všech věkových kategorií jistě milují.

Quesadillas

Sklizeň lasagny je rychlejší alternativou tradiční lasagny, která je stejně lahodná. Potřebujete mleté ​​hovězí maso, těstovinovou omáčku, lasagnové nudle připravené na pečení, ricotta a sýr mozzarelly. Disney Family Fun říká, že hnědé mleté ​​hovězí maso v pánvi, vyprázdněte a promíchejte dvě šálky těstovinové omáčky. Přidejte vrstvu nudlí připravených na troubě a sýr ricotta a nahoře se zbývající omáčkou a mozzarellou. Na středně nízké teplo zasyťte asi 20 minut. Nakrájejte na čtverečky a podávávejte.

Turecko Chili

Pokud jsou vaše děti unavené z tacos, quesadillas jsou jednoduchou, chutnou alternativou. Děti mohou nakládat s velkou moukou nebo celozrnnými tortilly s výběrem kuřecích, steakových, černých fazolí, slaniny, šunky, rajčat, cibule, papriky, kukuřice, jalapeno papriky, cukety, drceného sýra a dalších oblíbených ingrediencí. Better Homes and Gardens doporučuje vaření plněné quesadilly v pánvi s 1/2 čajovou lžičkou rostlinného oleje na nízké teplotě po dobu přibližně 2 minut na každé straně. Jakmile se sýr roztaví, nakrájíme a podáváme s salsou, zakysanou smetanou nebo guacamolem.

Potato Pizza

Pokud nemáte čas zpomalit-tradiční chilli, Turecko chili může být provedeno za méně než 30 minut. Hnědý jeden kilogram krůty a vypouštění. Ve velké hrnci nebo v holandské troubě kombinujte hnědé krůty, chili prášek, černý pepř, sůl, kmín, černé fazole, pinto nebo červené fazole, kukuřici žlutého jádra a kuřecí vývar. Míchejte na středně vysokém ohni po dobu 5 až 10 minut nebo dokud se chilli začne zhušťovat. Nahoru se zakysanou smetanou a nakrájeným sýrem čedar.

Kabobs

Pokud vaše děti milují pizzu a brambory, spojte své oblíbené na pizzu plněné brambory. Podle Disney Family Fun je potřeba jen šest velkých pekařských brambor, 2 1/2 šálky těstovinové omáčky, drcené mozzarelly nebo parmezánových sýrů a nejrůznějších polotovarů. Použijte černé olivy, zelenou papriku nebo cibuli, houby, slaninu, rajčata, pepperoni a další oblíbené děti. Pečeme brambory tak dlouho, dokud se nestarnou, nepolapí je po delší dobu a nezaskočí do středu. Dejte kůži na plech a nahoře omáčkou, polévkami a sýrem. Pečte při teplotě 400 ° C po dobu 15 minut nebo dokud se sýr nerozpálí.

Kabobs jsou rychlé a snadné jídlo, které můžete připravit za méně než 30 minut. Potřebujete dřevěné špízy, kuřecí prsa nebo hovězí maso nakrájené na kostky a váš výběr zeleniny. Disney Family Fun doporučuje používat cherry rajčata a můžete také použít houby, cibuli, papriky nebo dokonce i ananasový kus. Sklidte své ingredience, kartáčte s oblíbenou marinádou a grilovati nebo grilovat po dobu 10 až 15 minut.